Yükselen Burcu Koç Olanların Özellikleri

Koç yükseleni sizi daha açık, canlı, bağımsız ve baskın yapar.

Karakter ve Kişilik Özellikleri

Yükseleni Koç olanlar, büyük bir kuvvet ve enerjiye sahiptirler ve her zaman insiyatif almaya hazırdırlar.

En önemli kişisel özelllikleri doğruluktan şaşmamalarıdır.

Aynı zamanda doğal liderdirler. Başkalarından emir almaktan hoşlanmazlar.

Önceden öngörülemez olduklarından dolayı çekicidirler. Bu özellikleri bazen saldırgan davranışlara öncülük eder. Maymun iştahlı olmalarına rağmen bazen kolayca memnun olabilir ve ikna edilebilirler.

Yükseleni Koç olan insanlar, düşünmeden konuşabilirler ve sözünü esirgemezler. Hiç diplomatik değilllerdir. Bu yüzden kolaylıkla kızgın konuşmalar yapabilirler ve kolaylıkla tartışmaya girebilirler. İnsanları şaşırtan bu inat ve öfkeli davranışlarına rağmen kolayca ikna edilip sakinleştirilebilirler. Düşünmeden yaptığı bu davranışlar onları ciddi sıkıntılar içine sokabilir.

Suya çok düşkün değildirler. Güzel sanatları ve şıklığı takdir ederler.

Koç yükseleni altında doğanlar mantıklı, zamanı geldiğinde şefkatlidirler.

Sağlık

Yükseleni koç olan kişiler geneli ağrı problemleri olmak üzere baş ağrısı (özellikle migren), güneş çarpması, nevralji ve depresyon gibi rahatsızlıklarla karşılaşabilirler. Ayrıca hazımsızlık, sinir bozuklukları, aceleciliklerinden dolaya çeşitli kazalar dolayısıyla yaralanma ve hemoroid problemleriyle de karşılaşabilirler.

Yükseleni koç olan bazı kişiler, baş veya yüzlerinde bir doğum lekesi bulunabilir. Koç burcunda doğan bir kişi iseniz yüksek tansiyon ve dolaşım sorunlarına eğilimli olabilirsiniz.

Fiziksel Özellikleri

Yükseleni Koç olanlar, güçlü ve köşeli bir yüz yapısına sahiptirler. Özellikle belirgin bir çene, ağız ve burunları vardır.

Atletik, ortalama bir ağırlık ve yapıya sahip olabilirler. Kıvırcık saçları, çıkıntılı bir açıya sahip kaşları, açık kahverengi tenleri olabilir.

Erkeklerin sert tavırları, bayanların ise dinamik bir görünümleri vardır.

Tüm vücutları güçlü ve sağlam bir görünümdedir.

Çoğunlukla kahverengi veya çok koyu olmayan kıvırcık saçlara sahiptirler. Baş bölgelerinde veya yüzlerinde bir iz bulunabilir. Belirgin damarları ve vücutlarında yaraların ortaya çıkardığı izler olabilir.

Yazar:
Erim

benim alçalanım koç yükselenim terazi ama bende koçun özellikleri var (fiziksel, kişilik) doğum lekesi konusunda da tutturmuş bu mümkün mü?

Hıııı

Tam beni anlati kızgın mutsuz anlaşılamayan sevmek bilmeyen

Momo

Tam beni tarif ediyor

Şoşo

He he Kesin kesin.

© Burada yayınlanan metinler kaynağı ve lisansı bildirilenler hariç hesabet.com'a ait özgün metinlerdir. Herhangi bir yerden alıntı değildir. Bu metinler derslerde kaynak olarak kullanılabilir ancak başka bir web sitesi, görsel veya yazılı ortamda yayınlanamaz.